42553. Ole Søndergaard (1876-1958): Østbanegade Århus

Olie på lærred, sign. O.Sg. 23.
34 x 46 cm

Varenr 42553

10 Maj 2017 20:30

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23048200 DKK2017-05-10 20:28
24818175 DKK2017-05-09 08:14
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms