42689. Robert Leepin (1885-1967): Gårdeksteriør

Olie på lærred, sign. R. Leepin. 34 x 49 cm

Varenr. 42689

10 Maj 2017 20:29

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning