42715. Fritz Jürgensen, Fr. Vermehren: Radering og tegning

Fritz Jürgensen: Soldat, garder og kvinde, usign. Lysmål 17,5 x 14 cm samt blyantstegning af et æsel, usign. betegnet på passepartout Fr. Vermehren, bladmål 12,5 x 12,8 cm

Varenr. 42715

10 Maj 2017 20:29

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 100 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 600 DKK

24813100 DKK2017-05-10 16:59
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms