43765. Mogens Vantore (1895-1977): Stenbider på fad

Olie på lærred, 48 x 68 cm. Sign. Vantore 31

Varenr. 43765

10 Maj 2017 20:30

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 700 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

5643700 DKK2017-05-10 18:27
1736650 DKK2017-05-10 16:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning