43767. Mogens Vantore (1895-1977): Københavnerprofil

Olie på lærred, 56 x 46 cm, sign. Vantore

Varenr. 43767

10 Maj 2017 20:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms