43769. Mogens Vantore (1895-1977): Vindueskarm med kande og tulipaner

Olie på lærred, 47 x 40 cm. Sign. M. Vantore Januar 1919 Frederiksværk

Varenr. 43769

10 Maj 2017 20:31

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23750600 DKK2017-05-10 14:44
1736550 DKK2017-05-10 16:45
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning