43770. Mogens Vantore (1895-1977): Pariserliv

Olie på lærred, 53 x 41 cm. Sign. M. Vantore Paris 1923

Varenr. 43770

10 Maj 2017 20:31

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 600 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

5643600 DKK2017-05-10 16:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning