43770. Mogens Vantore (1895-1977): Pariserliv

Olie på lærred, 53 x 41 cm. Sign. M. Vantore Paris 1923

Varenr. 43770

10 Maj 2017 20:31

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 600 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

5643600 DKK2017-05-10 16:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms