43771. Mogens Vantore (1895-1977): Interiør med violinspillende mand

Olie på plade. 43 x 37 cm. Sign. Vantore

Varenr. 43771

10 Maj 2017 20:32

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 500 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

5643500 DKK2017-05-10 16:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms