43772. Mogens Vantore (1895-1977): Høstbillede

Olie på plade, 23,5 x 27,5 cm. Sign. Vantore

Varenr. 43772

10 Maj 2017 20:32

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms