43773. Christian Aigens (1870-1940): Kvinde med hat foran spejl

Olie på lærred, 85 x 67 cm. Sign. Chr. Aigens

Varenr. 43773

10 Maj 2017 20:33

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.700 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

56431.700 DKK2017-05-10 18:26
3401.600 DKK2017-05-10 17:37
17361.200 DKK2017-05-06 19:14
24810950 DKK2017-05-05 21:26
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning