43777. Willy Bille (1889-1944): Landskab med træer

Olie på lærred, 86 x 103 cm. Sign. WB 30

Varenr. 43777

10 Maj 2017 20:33

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms