43783. Th. Ulrichsen (1905-1970): Vej gennem Brønsholm

Olie på lærred, 47 x 67 cm. Sign. Th. Ulrichsen

Varenr. 43783

10 Maj 2017 20:34

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22991500 DKK2017-05-10 18:17
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms