38155. Børge Nyrop: Heste og køer

Olie på lærred. Sign. B. Nyrop. 59 x 78 cm.

Varenr. 38155

10 Maj 2017 20:35

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning