32502. Ubekendt dansk maler efter Christen Købke: Parti af Østerbro i morgenbelysning

Olie på lærred, Usign. 110 x 170 cm

Varenr. 32502

10 Maj 2017 20:36

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms