43544. Ubekendt kunstner: Blomstermaleri

Olie på lærred, utydelig sign., 48 x 65 cm.

Varenr. 43544

10 Maj 2017 20:37

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning