43199. Miniaturer: Christian IV og Leonora Christine

Et par miniaturer malet på ben, sign. Hagen. I metalrammer med udvendigt passepartout af rødt velour. Lysmål 9 x 7,5 cm

Varenr. 43199

10 Maj 2017 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning