43663. Ubekendt kunstner: Klynge af skarntyder omkring skovsø

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. monogram BB

Varenr. 43663

10 Maj 2017 20:40

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms