43665. Lauritz Sørensen (1882-1968): Der losses fisk til hyttefad

Olie på lærred, 63 x 73 cm, sign. Lauritz Sørensen 1932

Varenr. 43665

10 Maj 2017 20:40

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 300 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 600 DKK

1736300 DKK2017-05-06 19:15
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms