43665. Lauritz Sørensen (1882-1968): Der losses fisk til hyttefad

Olie på lærred, 63 x 73 cm, sign. Lauritz Sørensen 1932

Varenr. 43665

10 Maj 2017 20:40

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 300 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 600 DKK

1736300 DKK2017-05-06 19:15
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning