43925. George Lance (1802-1864): Opstilling med frugter

Olie på lærred, sign. G. LANCE, 72 x 92 cm.
(reparationer, afskalninger)

Varenr. 43925

10 Maj 2017 20:41

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning