43981. Laurits Larsen (1898-1988): Landskab

Olie på lærred. Sign. Lau Larsen. 48 x 52 cm

Varenr. 43981

10 Maj 2017 20:41

Vurdering 1000 DKK

9099600 DKK2017-05-10 18:48
20764550 DKK2017-05-10 17:55
18573500 DKK2017-05-04 14:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning