44028. Ubekendt: Udsigt mod byen fra snedækket have

Olie på lærred, sign. monogram. 48 x 58 cm

Krakeleringer

Varenr. 44028

10 Maj 2017 20:42

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 350 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18932350 DKK2017-05-10 20:39
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning