44040. Ubekendt kunstner: Musiksalon

Olie på lærred, 136 x 122 cm. Sign. L.v. Hagn ved Marie Haushafen
(krakeleringer samt lille ca. 1 cm lang revne)

Varenr. 44040

10 Maj 2017 20:43

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms