43982. Hans J. Wegner: Sofabord, teak og laminat

Sofabord med stel af teak, vendbar plade af teak og med sort laminat på en side. Fremstillet og stemplet hos Johs. Hansen.
Længde 158, bredde 62 cm, H. 48 cm

Alm. brugsspor, laminat med overfladiske ridser.

Varenr. 43982

10 Maj 2017 19:39

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 4.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

122194.400 DKK2017-05-10 19:37
45884.200 DKK2017-05-10 19:37
182493.400 DKK2017-05-10 19:35
195192.800 DKK2017-05-10 19:33
HANSJ2.000 DKK2017-05-03 19:17
201932.000 DKK2017-05-04 23:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms