43315. Marlene Kjær: "The big five - Lion"

Sign. på bagsiden Marlene Kjær 2008, The big five Lion. Olie på lærred. 150 x 180 cm

Varenr. 43315

10 Maj 2017 19:44

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 4.600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

247614.600 DKK2017-05-10 19:18
1004.400 DKK2017-05-10 16:55
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms