43314. Marlene Kjær: "The big five - Elephant"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Marlene Kjær 2008. 150 x 180 cm

Proveniens: Hellerup Kunsthandel

Varenr. 43314

10 Maj 2017 19:46

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 4.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

1004.000 DKK2017-05-10 16:53
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms