43316. John Hansen: Mølleåen

Olie på lærred. Sign. John Hansen 2008. 150 x 200 cm

Proveniens: Købt Hellerup Kunsthandel

Varenr 43316

10 Maj 2017 19:47

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

41652.600 DKK2017-05-03 16:03
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms