43545. Hans Ølgaard (1911-1969): Klippekyst Bornholm

Olie på lærred, sign. Ø monogram, 35 x 82 cm.

Varenr. 43545

10 Maj 2017 19:50

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.200 DKK2017-05-10 17:33
25091.100 DKK2017-05-10 19:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning