43648. Karl Larsen (1897 -1977) CD: Litografi

161/310, signeret, 40 x 44 cm.

Varenr. 43648

10 Maj 2017 19:51

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 250 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 500 DKK

15818250 DKK2017-05-07 17:48
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms