43015. Gitz-Johansen (1897-1977): Skulptur af udskåret og bemalet træ

Skulptur af kirsebærtræ udskåret og delvist bemalet på alle sider med fugle med mere.
Sign. med udskåret monogram i bunden. H. 53, B. 20 cm

Varenr. 43015

10 Maj 2017 19:52

Vurdering 8000-10000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning