43133. Gitz-Johansen (1897-1977): Flyvende fugle

Pastel og gouache på litografisk papir. Sign. Gitz 12.7.71
48,5 x 63,5 cm

Varenr. 43133

10 Maj 2017 19:53

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

WINSTON1.400 DKK2017-05-10 19:48
17591.300 DKK2017-05-10 17:05
EYVIND900 DKK2017-05-08 13:58
948850 DKK2017-05-05 02:59
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning