43650. Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Grønlands fanger i kajak

Olie på lærred, 80 x 113 cm. Sign. S. Kielland-Brandt

Varenr. 43650

10 Maj 2017 19:56

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.300 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

2101.300 DKK2017-05-10 19:35
3401.200 DKK2017-05-10 17:35
9481.100 DKK2017-05-05 03:08
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning