43801. Henri Matisse: Kvindekrop

Litografi, rammemål 103 x 80 cm. Tryksign. H. Matisse 52

Varenr. 43801

10 Maj 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms