43855. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på papir, lysmål 52,5 x 42,5 cm. Sign. Helge J. 59 (gulnet)

Varenr. 43855

10 Maj 2017 19:58

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18630400 DKK2017-05-10 19:48
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms