43855. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på papir, lysmål 52,5 x 42,5 cm. Sign. Helge J. 59 (gulnet)

Varenr. 43855

10 Maj 2017 19:58

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18630400 DKK2017-05-10 19:48
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning