43935. Gorm Eriksen (1940-): November

Olie på lærred, 100 x 80 cm, sign. bagside Gorm Eriksen 83

Varenr. 43935

10 Maj 2017 19:59

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning