43949. Hans Voigt Steffensen, "Donna" litografi

Litografi nr. 24/100 betitlet, sign. og dat. 1983, 39 x 47 cm.
(ramme med revnet glas)

Varenr. 43949

10 Maj 2017 20:03

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 600 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24806600 DKK2017-05-05 14:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms