44052. Vera Elander: Komposition

Olie på lærred klæbet på plade. 174 x 100 cm. Usign.

Varenr. 44052

10 Maj 2017 20:05

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms