44086. Gert Toften: Komposition med ansigt

Ansigt omgivet af blomster. Olie på lærred. Sign. G. Toften 2000. 73 x 60 cm

Varenr. 44086

10 Maj 2017 20:05

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning