43997. Ejlif Møller: Skønvirke vase

Unika vase dekoreret med blade og bølger i relief, sort hvid og blå glasur. Signeret og dateret 1915. Kanthak på fodrand. Højde 29 cm

Varenr. 43997

10 Maj 2017 20:08

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 700 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

948700 DKK2017-05-05 03:16
19113650 DKK2017-05-09 19:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms