43999. Arne Jacobsen: Trebenet skammel

Sæde af træ, ben af stål. Fremstillet hos og brændemærket Fritz Hansen. dia. 33, H. 44

Brugsslitage, en gummidup på fod mangler

Varenr. 43999

10 Maj 2017 19:34

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 475 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 400 DKK

10502475 DKK2017-05-03 18:04
7073450 DKK2017-05-10 19:28
23225350 DKK2017-05-10 16:48
18417250 DKK2017-05-05 08:36
20022200 DKK2017-05-03 17:35
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms