43952. Skibsportræt "Airey of Liverpool"

Patineret delvis bemalet tryk efter C.F. Møller, sign. og dat. 1886 i trykket , 52 x 72 cm.

Varenr. 43952

10 Maj 2017 20:18

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24278400 DKK2017-05-10 20:12
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms