44050. Bogskab, mahogni

Underdel med profilerede døre, overdel med glasdøre. Udskåret top. 19. århundredes slutning. B: 104 cm, D: 47 cm, H: 220 cm (brugsslitage). Et løst bagben.

Varenr. 44050

10 Maj 2017 20:20

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

JOAN1.200 DKK2017-05-10 20:18
190451.100 DKK2017-05-10 20:18
BB23231.000 DKK2017-05-07 10:34
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms