44053. Københavnerkommode

Tandsnit, øverste skuffe kanelleret. Bronzemontering. 19. århundrede. B: 74 cm, D: 45 cm, H: 80 cm (brugsslitage, plade ridset, en søjle mangler, svindrevne i siden)

Varenr. 44053

10 Maj 2017 20:21

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 2.600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

184522.600 DKK2017-05-10 20:01
56432.400 DKK2017-05-10 20:00
18341.200 DKK2017-05-08 20:01
BB2323750 DKK2017-05-07 10:35
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms