43862. Carl Neumann (1860-1940): Jons Kapel

Olie på lærred, 26,5 x 36 cm. Sign. blændramme Carl Neumann

Varenr. 43862

17 Maj 2017 20:16

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms