44001. Aage Backhausen (1908-1966): Gade på Bornholm

Gouache, signeret Backhausen, på bagsiden betegenet og dateret 1953. Lysmål 23,5 x 30, 5 cm

Varenr. 44001

17 Maj 2017 20:17

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 350 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 600 DKK

1759350 DKK2017-05-17 20:14
18386325 DKK2017-05-17 18:00
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms