44032. Miniatureportrætter (5)

Kvindeportrætter. Tre ovale og to runde. 8 x 6,5 cm (2) og 8,5 x 6,5 cm, 6,5 x 6,5 cm og 5,5 x 5,5 cm. Fire sign. henholdsvis A. Monet, Neus, Aubey og H. Connot

Varenr. 44032

17 Maj 2017 20:17

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms