43856. Carl Locher (1851-1915): Marine

Olie på lærred, 47 x 76 cm. Usign.

Varenr. 43856

17 Maj 2017 20:19

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms