43850. Valdemar Irminger (1850-1938): Granskov

Olie på lærred, 92 x 76 cm. Sign. mærket 1936

Varenr. 43850

17 Maj 2017 20:19

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 900 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

17483900 DKK2017-05-17 14:02
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning