43975. Vilhelm Henriques (1894-1966): Strandparti

Olie på lærred. Sign. VH. 39 x 68 cm

Varenr. 43975

17 Maj 2017 20:20

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning