43249. C. Høyrup: Grågæs

Olie på lærred, 38 x 56 cm. Sign.

Varenr. 43249

17 Maj 2017 20:23

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning