43776. Ubekendt kunstner: Skotsk flod

Olie på pap, 11 x 18 cm. Usign.

Varenr. 43776

17 Maj 2017 20:24

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24429500 DKK2017-05-17 19:52
20928475 DKK2017-05-17 09:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms